Informace na xfull.czPrávě se nacházíte: Home / Odborné informace / Katastr nemovitostí / Katastr nemovitostí Hledání podle budovy jednotky a parcelyVyhledání parcely
 
Katastrální území Zadání požadavku na "Informace o parcele" začíná vyplněním názvu katastrálního území, v nimž je evidována požadovaná parcela. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek, (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných katastrálních území, z nichž je třeba provést výběr. Pozn: Místo názvu katastrálního území lze také zadat jeho kód (eSU).
Obec - budova:
 
Obec Zadání požadavku na "Informace o budově" nebo "Informace o jednotce" začíná vyplněním názvu obce. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných obcí, z nichž je třeba provést výběr. Pozn: Místo názvu obce lze zadat její kód.
Obec - jednotka:
Obec Zadání požadavku na "Informace o budově" nebo "Informace o jednotce" začíná vyplněním názvu obce. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných obcí, z nichž je tořba provést výběr. Pozn: Místo názvu obce lze zadat její kód.
Obec - jednotka:
Zadání obce není povinné. Vyhledání katastrálního území pomocí obce můžete použít, pokud neznáte název katastrálního území, ale znáte název obce, ve které katastrální území leží.


Katastr nemovitostí Hledání podle budovy jednotky a parcely


QR (http://qrlogo.cz) -  - www.xfull.czPrůměr:  2,84 | Hodnotilo: 1159 x
1  |   2  |   3  |   4  |   5  |