Informace na xfull.cz

Právě se nacházíte: Home / Odkazy informace / Cloud servers cz / 

VMware ESXi 4.1 vSphere
 Getting Started

If you need to access host remotely, use the following program to install vSphere Client software. After running the installer, start the client and log in to this host.

To streamline your IT operations with vSphere, use the following program to install vCenter. vCenter will help you consolidate and optimize workload distribution across ESX hosts, reduce new system deployment time from weeks to seconds, monitor your virtual computing environment around the clock, avoid service disruptions due to planned hardware maintenance or unexpected failure, centralize access control, and automate system administration tasks.

If you need more help, please refer to our documentation library:


Začínáme

Pokud potřebujete přístup k počítači vzdáleně, použijte následující program instalovat vSphere Client software. Po spuštění instalačního programu, spusťte klienta a přihlaste se na tento pocítac.

Chcete-li zefektivnit IT operací s vSphere, použijte následující program k instalaci vCentervCenter vám pomůže konsolidovat a optimalizovat rozložení zátěže mezi ESX, snížit dobu potřebnou k nasazení nového systému z týdnů na sekundy, sledovat virtuální počítačové prostředí po celý den, nedošlo k přerušení služby z důvodu plánované údržby hardwaru nebo neočekávaného výpadku, centralizovat kontrolu přístupu, a automatizovat správu systému úkoly.

Pokud budete potřebovat další pomoc, naleznete na našich knihovny dokumentace:

 

 

UKÁZKA POSTUPU PŘÍPRAVY INSTALAČNÍHO BALÍČKU PRO OBJEDNANÝ VPS SERVER

1. příhlášení vSphere

Přihlášení vSphere VMWare
 

2. Nastavení a příprava VPS serveru , Email serveru administrátory

Vytvoření VPS serveru


VMware ESXi 4.1 vSphere


QR (http://qrlogo.cz) -  - www.xfull.czPrůměr:  2,77 | Hodnotilo: 874 x
1  |   2  |   3  |   4  |   5  |