Informace na xfull.czPrávě se nacházíte: Home / Odborné informace / Exekuční řád / Exekutoři kvůli nečinnosti této vlády nadále vítězíTento měsíc je roční výročí vlády a tato vláda nesplnila a neplní základní sliby – tedy, že bude řešit exekuce, korupci, rozkrádání či politizaci státní správy.
Naše návrhy zákonů a řešení nejen že smetla ze stolu, ale například v případě exekutorů vláda dosud za rok nepředložila ANI JEDEN vlastní zákon!
A jen připomínám, že ministryní spravedlnosti je paní Válková (ANO).
U služebního zákona vláda ještě více zpolitizovala státní správu zavedením politických náměstků a tajemníků a vládní ČSSD se zcela vykašlala na splnění svého zásadního předvolebního slibu, že v případě vítězství opraví špatný zákon o církevních restitucích. Vláda také nepředložila žádné systémové řešení korupce, naopak zamítla návrh zákona Úsvitu o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků.
Vláda také nesplnila slib, že prosadí zákon o všeobecném referendu - naopak vládní koalice náš návrh zákona o referendu smetla ihned ze stolu pod falešnou záminkou, že sama něco připraví.
Vláda není úspěšná ani v řešení nezaměstnanosti, nadále je více než 500 tis. lidí bez práce.

A do toho všeho se tento týden ještě dovídáme, že vláda odsouhlasila první imigranty z islámských zemí do ČR, což absolutně odmítám. Máme dva miliony vlastních občanů na hranici chudoby, bez důstojného sociálního zabezpečení a podle mého názoru se stát musí v prvé řadě postarat o vlastní chudé a bezmocné, na které ani v současnosti nemá peníze. A až poté pomáhat světu.
Po roce vládnutí této vlády jsem hluboce přesvědčen, že až se za další rok podíváte do svých peněženek - to už budou u moci dlouhé dva roky - nebudete tam mít o nic více než za pana Kalouska.
Kdy už lidem přestanou stačit populistické sliby podpořené mediální masáží, hezké plakáty a kobliha do pusy?

Jestli souhlasíte, prosím sdílejte.Exekutoři kvůli nečinnosti této vlády nadále vítězí


QR (http://qrlogo.cz) -  - www.xfull.czPrůměr:  2,92 | Hodnotilo: 992 x
1  |   2  |   3  |   4  |   5  |