Reklama

 

plno.cz

 

KATASTR NEMOVITOSTÍ HLEDÁNÍ PODLE BUDOVY JEDNOTKY A PARCELY

Katastr nemovitostí Hledání podle budovy jednotky a parcely, odkazy na důležité dokumenty k zemědělské půdě, daň z nemovitostí

 

Vyhledání parcely
 
Katastrální území Zadání požadavku na "Informace o parcele" začíná vyplněním názvu katastrálního území, v nimž je evidována požadovaná parcela. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek, (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných katastrálních území, z nichž je třeba provést výběr. Pozn: Místo názvu katastrálního území lze také zadat jeho kód (eSU).
Obec - budova:
 
Obec Zadání požadavku na "Informace o budově" nebo "Informace o jednotce" začíná vyplněním názvu obce. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných obcí, z nichž je třeba provést výběr. Pozn: Místo názvu obce lze zadat její kód.
Obec - jednotka:
Obec Zadání požadavku na "Informace o budově" nebo "Informace o jednotce" začíná vyplněním názvu obce. Název je možno zapsat buď celý nebo jen jeho začátek (malá i velká písmena, s diakritikou nebo bez), nejméně však prvá dvě písmena (lépe však více) a ukončit klávesou enter. Pokud zadaný název (nebo jeho část) neumožňují jednoznačnou identifikaci, nabídne program tabulku možných obcí, z nichž je tořba provést výběr. Pozn: Místo názvu obce lze zadat její kód.
Obec - jednotka:
Zadání obce není povinné. Vyhledání katastrálního území pomocí obce můžete použít, pokud neznáte název katastrálního území, ale znáte název obce, ve které katastrální území leží.

 

Reklama

 

Vloženo:22.1.2015  
http://www.plno.cz