Informace na xfull.cz

Právě se nacházíte: Home / Odkazy informace / Cestování / 

Last minute zájezdy iNVIA.cz
 First Minute zájezdy za 500 Kč pouze na Invia.cz

logo Chytrá záloha 500

Cestovní agentura Invia jako jediná v České republice nabízí pro letní sezónu 2014 možnost si zakoupit jakýkoliv First Minute zájezd za zálohu pouze 500 Kč. Akce Chytrá záloha 500 Kč se týká jakéhokoliv First Minute zájezdu z nabídky českých cestovních kanceláří.

Akci Chytrá záloha 500 může využit pouze klient s trvalým pobytem na území České republiky a Slovenské republiky.
Akce Chytrá záloha 500 Kč je platná pro First Minute zájezdy zakoupené od 6. listopadu 2013 do 31. března 2014 s datem zahájení zájezdu od 15. 6. do 31. 10. 2014, případně do odvolání.

Proč nakupovat letní dovolenou First Minute a nečekat na Last Minute?

 • nejširší nabídka - v rámci First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky letních dovolených. Nemusíte se, jako u Last Minute probírat pouze tím, co zbylo a tedy snižovat své požadavky na Vaši ideální letní dovolenou.
 • slevy - nabídka First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup a to včetně výhodných slev na děti, kapesné zdarma.
Proč koupit First Minute na Invia.cz?
 • Chytrá záloha 500 Kč
 • záloha pouze 500 Kč - nikde v České republice nezakoupíte First Minute zájezd levněji než u nás. Stačí Vám v rámci akce Chytrá záloha 500 uhradit pouze 500 Kč a letní dovolenou máte zarezervovanou. Zbytek z ceny zájezdu uhradíte později, ale Vámi vybranou lokalitu a tamní hotel, Vám již nikdo nevezme.
 • zájezdy od 300 CK - nemusíte procházet desítky webů jednotlivých cestovních kanceláří, stačí se kdykoliv podívat na Invia.cz a prohlédnout si denně aktualizovanou nabídku zájezdů od 300 pojištěných CK. Ceny zájezdů jsou na Invia.cz ve stejné výši jako u pořádající CK.
 • pojištění proti krachu CK - každý zájezd na Invia.cz je chráněn proti krachu pořádající CK a to díky pojištění FAKTOR 100, které na českém trhu nabízí pouze Invia. Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane nejbezpečnějším nákupem dovolené v ČR!
 • hustá síť poboček - Invia jako největší online prodejce zájezdů má širokou síť poboček po celé České republice. Navštívit nás a nechat si poradit s výběrem dovolené, tak můžete v jedné z více než 80 kamenných kanceláří.

Invia Faktor 100 Vám garantuje odjezd na dovolenou

logo Faktor 100

Navíc každý First Minute zájezd z nabídky na Invia.cz je zabezpečen pomoci exluzivního pojištění FAKTOR 100, revoluci v nákupu dovolené! Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane nejbezpečnějším nákupem dovolené v ČR! Je to díky jedinečné vlastnosti pojištění FAKTOR 100, které zcela pokrývá riziko spojené s koupí dovolené a následným neuskutečněním z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře.

Chci využít akce Chytrá záloha 500, jak mám nyní postupovat?
 1. Vyberte si z nejširší nabídky First Minute zájezdů na Invia.cz svoji letní dovolenou přesně dle Vašich představ.
 2. Po odeslání objednávky Vás bude během několika minut kontaktovat náš prodejce, který Vám o akci poskytne veškeré informace a zodpoví i Vaše doplňující otázky.
 3. Následně zaplatíte za každou osobu starší 15 let zálohu 500 Kč a podepíšete smlouvu o zájezdu a k ní smlouvu o bezúročné finanční půjčce.
Časté dotazy klientů k Chytré záloze 500 Kč
 • Zaplatím 500 Kč a do kdy musím doplatit zbytek? Klient zaplatí zálohu 500 Kč za každou osobu starší 15 let ihned při podepsání smlouvy o zájezdu. Následně musí nejpozději 30. 4. 2014 uhradit 50 % z celkové ceny zájezdu. Zbývající neuhrazenou část z ceny zájezdu pak nejpozději 45 dnů před začátkem zájezdu.
 • Proč musím podepsat Smlouvu o zápůjčce? Invia za klienta uhradí zálohu za objednaný zájezd dle podmínek pořádající CK, tato záloha je obvykle až 50 % z ceny zájezdu. Pokud by klient Smlouvu o zápůjčce nepodepsal, musel by uhradit celou cenu zájezdu nebo zálohu ve standardní výši, z vlastních prostředků.
 • Budu kvůli Smlouvě o zápůjčce platit něco navíc? Ne. Jedná se o zcela bezúročnou zápůjčku, bez jakýchkoliv poplatků pro klienta – cena zájezdu, tedy nebude klientovi žádným způsobem navýšena. Klient využitím akce Chytrá záloha 500 Kč nepřichází o žádnou výhodu, slevu, či akční nabídku.
 • Co se stane, když se nakonec rozhodnu nikam nejet. Mnou složená záloha 500 Kč propadne? Pokud vznikne přeplatek mezi Chytrou zálohou 500 Kč a storno podmínkami CK pořádající zájezd, tak se samozřejmě klientovi přeplatek vrátí. Pokud vznikne nedoplatek, tak klient doplatí chybějící částku do realizovaného storno poplatku dané CK. Chytrá záloha je opravdu záloha, tzn. veškeré rozdíly v platbách se musí vyrovnat z obou stran (Invia vs. klient).

 

 
Uvažujete o vhodném dárku pro své blízké, přátele nebo obchodní partnery? Darujte jim dovolenou přesně podle jejich představ od CA Invia.

Více informací

 
Vybrali jste si z naší nabídky zájezdů dovolenou a nemáte zrovna dost peněz? Nevadí. Dopřejte si dovolenou na splátky bez navýšení.

Více informací

 
Nabízíme Vám jistotu, že se o Vás postaráme na Vaší dovolené kdykoliv a kdekoliv. Nabízíme cestovní pojištění do celého světa.

Více informací

 
Exkluzivní pojištění FAKTOR 100 pouze pro klienty cestovní agentury Invia. Jistota, že vaše dovolená neskončí na letišti.

Více informací

 
Nabízíme levné a bezpečné parkování v blízkosti nejvýznamnějších českých a slovenských letišť.

Více informací

 
Invia jako jediná v ČR nabízí pro letní sezónu 2014 možnost si zakoupit jakýkoliv First Minute za zálohu pouze 500 Kč.

Více informací

 
Přinášíme Vám nabídku půjčoven aut v různých koutech světa. Vyberte si autopůjčovnu v jednotném a přehledném stylu.

Více informací

 
Nechcete během Vaší dovolené nechávat svůj vůz na parkovišti u letiště? Nabízíme Vám dopravu po Praze a okolí.

Více informací

 
Máte web o cestování, destinacích apod.? Nechte jej vydělávat v našem partnerském programu Invia.

Více informací

 
Chystáte se na dovolenou autem? Jedinečné pojištění Vašeho auta pro případ nenadálé události během dovolené.

Více informací

 
Zvýhodněné ceny služeb, zjednodušení fakturace a jednoduchý systém objednávek pro firemní klienty.

Více informací

 
Nabízíme svým klientům vyřízení víz pro individuální turistické, služební či jakékoliv jiné cesty.

Více informací

 
Zprostředkujeme rezervaci a následnou koupi vstupenek na Vámi vybranou událost - koncert, divadlo, festival, muzikál, aj.

Více informací

 
Pojistěte se před nepřízní počasí, užijte si bezstarostnou dovolenou s jedinečným pojištěním od Invia.

Více informací

 
Ve spolupráci s AXA pro své stálé klienty nabízíme kompletní právní pomoc v různých oblastech života.

 

allowScriptAccess="always"

Last minute zájezdy iNVIA.cz


QR (http://qrlogo.cz) - - www.xfull.czPrůměr:  2,95 | Hodnotilo: 1079 x
1  |   2  |   3  |   4  |   5  |